Травматический пистолет

Травматичні пістолети-різновид вогнепальної зброї, в якому свинцеву кулю замінює гумова або газова. Основна мета травматичного пістолета-самооборона, з орієнтацією на зупиняє і щадну функціональне навантаження замість проникаючої і деструктивної. Механізм даного пістолета виконаний таким чином, щоб змінити тип патронів на свинцеві було неможливо. На носіння травматичного типу зброї потрібен спеціальний дозвіл.

Як вибрати травматический пистолет
Для початку необхідно вибрати тип патрона: гумова куля або сльозогінний газ. Вибір першого варіанту тягне за собою необхідність визначитися з калібром, їх тут всього 3:

45 Rubber;
9 мм;
9 мм Р. А.
Далі варто визначитися з брендом. Найбільш популярними виробниками травматів на сучасному ринку є Беркут, УНСП Шмайсер, Форт, Латек, УОС, Ерма-інтер і T-Rex.

Після цього можна сміливо приступати до вибору ємності магазину. У разі оборонних пістолетів великий магазин на 17 патронів не виправданий: щоб зупинити злочинця, вистачає 1-2 куль, а зайва вага патронів не завжди ДО РЕЧІ. Оптимальним варіантом є ємність магазину на 7-12 патронів.

Важливим критерієм вибору травмата для самооборони є розмір рукояті і її форма. Пістолет повинен легко і зручно лягати в руку, щоб не сталося якихось казусів-наприклад, щоб не впустити зброю в самий невідповідний момент. Тут чималу роль відіграє і вага.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх