Тендеры

Сфера державних і комерційних закупівель для багатьох залишається закритою. Не тому що не вигідно, а тому що складно, незрозуміло, багато підводних каменів. Починаючи з того, що пошук тендерів — процес трудовитратний. Шість федеральних майданчиків, близько двохсот комерційних, у кожної своя система і інтерфейс. Можна витратити кілька робочих днів, але так і не знайти відповідний тендер. На допомогу приходять агрегатори-сервіси автоматизованого пошуку. Такі як Синапс.

НАВІЩО ПОТРІБЕН АГРЕГАТОР, ЯКЩО
ПОШУК ТЕНДЕРІВ В РОСІЇ-ЦЕ БЕЗКОШТОВНО І ЗАГАЛЬНОДОСТУПНО?
Тендер дійсно можна знайти безкоштовно. Якщо хочете брати участь в комерційних закупівлях і закупівлях товарів, робіт і послуг за 223 федеральним законом, укладати договори з великими корпораціями – вам потрібні комерційні торгово-закупівельні майданчики, так як замовники самі їх вибирають. У нас проводят всі тендеры государственные. Якщо в пріоритеті тільки пошук держзакупівель по 44-ФЗ і 223 – ФЗ-необхідно шукати на сайті Єдиної інформаційної системи, де замовники зобов’язані розміщувати інформацію про них. Це теж свого роду агрегатор, тільки в цілому майданчик не дуже зручна і стабільна.

Навіщо потрібен агрегатор, якщо пошук тендерів в Росії – це безкоштовно і загальнодоступно?
Про те, як постачальнику реєструватися на подібних інтернет-ресурсах, шукати відповідні закупівлі, подавати заявки, а також про багато іншого ми розповідаємо в докладних покрокових інструкціях в нашому Блозі. Загляньте туди і дізнаєтеся: що таке тендер і чому офіційно такого терміна немає, а «держзакупівля» є, як оформити електронний підпис, які бувають способи забезпечення заявок і контрактів, як акредитуватися на найбільших ЕТП, які є нововведення і нюанси законодавства у сфері держзакупівель.

Але так само як квитки на літак простіше купувати на сайтах-агрегаторах, тендер швидше і економніше шукається за допомогою Синапс. Сервіс збирає інформацію з усіх доступних джерел і обробляє її відповідно до Вашого запиту: не потрібно реєструватися на безлічі майданчиків, по сто разів налаштовувати фільтри. Досить один раз запустити пошук на сайті Синапс і відразу отримати оптимальну добірку торгів для участі. Щоб зрозуміти, наскільки це зручно, спробуйте наш безкоштовний пошук тендерів по регіону-в ньому вся Росія від Далекого Сходу до Криму.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх