Sharky

Пірати славляться справжньою грозою морів: немає такого екіпажу судна, який би їх не побоювався. Але ігровий автомат sharky від ігрові автомати Novomatic показує, хто насправді є грозою морів. Грізний пірат, бувалий морський вовк, п’яниця і вбивця може награбувати цілі трюми барахла. Але коли він вирішить перевести це добро на острів в шлюпці, на нього нападе і з’їсть звичайне акуленя. Саме від акуляти в ролі пірата і доведеться рятуватися гравцеві. Акулам абсолютно плювати, кого їсти: простий матрос, поважний адмірал, або ж зухвалий пірат-розбійник — все на смак єдине. Ранги тут зовсім не танцюють.

Символи: пригоди пірата на морі
Удалий пірат зробив більшу частину своєї роботи: вже накрав і награбував солідну кількість цінних речей. Тепер стоїть він перед островом і побоюється акул. Потрібно на шлюпці перевезти добро на острів і закопати. Але акуленя пильнує:він неодмінно почне полювання за човном, що насувається. Хто ж вийде переможцем: риба або пірат? Отже, Символи гри.

Рядові-побут пірата: говорить папуги, гострі шаблі і скрині з вкраденим майном. Найбільшу цінність має папуга: його комбінації оплачуються мінімум в двічі вище за інших. А найгірше оплачуються карти.
Дикий-пірат: здоровий чоловік з бородою і в бандані. Головна фігура на судні: має можливість замінювати будь-який символ. Якщо випадають поруч 2 папуги і пірат — це прирівнюється до трьох папуг: теж вважається виграшем.
Скаттер-берег, корабель і компас. Три будь-яких цих символу на барабанах-10 безкоштовних спинив з особливими правилами. З кожним раундом іконка пірата переміщається вліво на 1 барабан. Але тут з’являється новий символ-акула. Якщо пірат «потрапить» на акулу, він буде нею з’їдений, і безкоштовні раунди припиняться. Але якщо розбійник на шлюпці досягне берега (крайнього правого барабана), отримає суперприз.
В ігровий автомат Sharky можна грати безкоштовно і без реєстрації на офіційному казино онлайн: пригоди пірата зможуть захопити Вас в тривалій черзі, коли потрібно скоротати час.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх