Самокат

Якщо ви любите проводити час на відкритому повітрі — ми запропонуємо Вам величезний вибір самокатів для дорослих і дитячих самокатів. Ви можете купити як дитячі самокати на двох колесах, так і триколісний самокат для самих маленьких. Крім того Ви можете купити в Києві і з доставкою по Україні міські самокати для дорослих, триколісні самокати, самокати з великими колесами, трюкові та екстрим самокати. У нас найкращій трюковый самокат спб.

У магазині представлений великий вибір самокатів для дітей і дорослих від кращих світових виробників. Це і французький Oxelo з його кращими міськими самокатами для дорослих Town 7XL і Town 7 EasyFold. І легендарний чеський самокатний бренд Yedoo з чудовими самокатами на великих надувних колесах, з моделями City, Mau, Mezeq, One, Two, Three, Four, Wzoom, Tidit.

Так само ви можете купити італійські дитячі триколісні самокати — самокати Trolo для дітей і дорослих. У лінійці цього виробника великий вибір якісних моделей самокатів для дівчаток і самокатів для хлопчиків за низькою ціною-Trolo Mini і Trolo Maxi для малюків, Trolo Black White і Trolo Teen — для дітей старшого віку і підлітків.

І звичайно в нашому магазині ви можете купити відмінні Самокати від американського бренду Razor. Модель самокат Razor A5 Lux-зручний самокат для дорослих і A125-прекрасний вибір самоката для підлітків. І звичайно ж в нашому магазині ви можете купити кращі швейцарські самокати для дітей Micro. Дитячі моделі-триколісні самокати Mini Micro, Mini 3in1 Micro, Maxi Micro, а так само одні з кращих самокатів для дорослих Micro White і Micro Black.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх