Онлайн

1xBet-одна з найбільших букмекерських контор Європи та світу. Компанія заснована в 2007 році і працює за Ліцензією Кюрасао більш ніж в 50 країнах світу. Ставки приймаються на спортивні, фінансові та культурні події як онлайн, так і оффлайн (більше 600 наземних пунктів прийому ставок). Слід зазначити, що 1x Bet нелегальний в Росії. Його легальний російський аналог-1x Ставка (у них однаковий матч-центр зі спортивною статистикою і прямими відеотрансляціями). навколо 1xBet був цілий ряд скандалів, в тому числі пов’язаних з анулюванням виграшів і заборонами в РФ.
БК 1xbet почала свою діяльність в 2007 році, спочатку працюючи на ринку Східної Європи і з часів розширивши свою діяльність в більш ніж 51 країні світу. У 2012 році БК 1xBet для роботи онлайн відкрила сайт 1xbet.com.

Сайт перекладено на 49 мов світу. Також є ліцензія № 1668 / JAZ, яка видана урядом Кюрасао. На території РФ діяльність букмекера незаконна, так як він не перебуває в ЦУПІС. Шукати і користуватися сайтом 1хбет можливо тільки за допомогою дзеркал, які букмекер надає по смс та іншим засобам зв’язку

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх