Независимая экспертиза

Скільки разів ви чули про те, що після ДТП або за інших обставин постраждала сторона не брала участь у прийнятті рішення страховими компаніями і в результаті, сума компенсації була несправедливо занижена? Напевно, є серед ваших знайомих і такі, хто не зміг платити за кредитами і був змушений ховатися від суду.
Фактори, що впливають на вартість незалежної експертизи. У нас найкраща независимая экспертиза заказать.

Скільки разів ви чули про те, що після ДТП або за інших обставин постраждала сторона не брала участь у прийнятті рішення страховими компаніями і в результаті, сума компенсації була несправедливо занижена? Напевно, є серед ваших знайомих і такі, хто не зміг платити за кредитами і був змушений ховатися від суду. Але ж можна було обґрунтовано визнати кредитний договір недійсним. Ви знали, що кожен громадянин має право звернутися в центр незалежної експертизи і змусити кредиторів, банки, податковий аудит, Державні перевіряючі органи і страхові компанії переглянути незадовільне рішення на підставі зустрічної експертизи?

Експертно-дослідницька служба України надає повний спектр послуг, пов’язаних з проведенням незалежних експертиз у різних галузях життєдіяльності. Це може бути вивчення фінансово-кредитних операцій, економічної діяльності підприємства, актів перевірок, проведення автотехнічної, трасологічної, почеркознавчої, будівельно-технічної, автотехнічної, товарознавчої, автотоварознавчої, комп’ютерної та інших видів експертизи.

Щоб дізнатися, скільки коштує незалежна експертиза, потрібно врахувати багато факторів. Потрібно розуміти, що автотехнічна експертиза обставин ДТП часто обійдеться дешевше, ніж, наприклад, економічна, так як остання зачіпає кілька сфер функціонування підприємства і зажадає значно більшого часу на її проведення.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх