Мотоштаны

Будь-який досвідчений мотоцикліст підтвердить – спеціальні штани в гардеробі вкрай необхідні. Який би стиль їзди ви не воліли, завжди можна підібрати і купити Мотоштаны з відповідними характеристиками. Мотоштани бувають шкіряними і текстильними, з захисними елементами і без.

Види мотоштанов
Шкіряні Мотоштани добре захищають від негоди, мають довгий термін служби, у них високі захисні функції – шкіра найкраще рятує від травм при ковзанні. Їх головний недолік – погана вентиляція, що створює сильний дискомфорт в літню спеку. Підбираючи шкіряні штани, враховуйте, що шкіра має тенденцію розтягуватися з часом, тому нові штани повинні сидіти щільно, але не заважати руху.

Легкі текстильні Мотоштани незамінні в теплу пору року, а для зими чудово підійдуть більш щільні моделі з утепленням. Вони або мають вшитий захист, або забезпечуються спеціальними кишенями і кріпленнями для захисних слайдерів. У міських райдерів популярна такий різновид мотобрюк, як мотоджинси, які шиються з особливого виду деніму з кевларовими волокнами.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх