Лото

Після серії вражаючих виграшів у лотерею від державного монополіста «Столото», а також рекордного виграшу 1 мільярда рублів надією Бартош ажіотаж навколо лотерейних квитків і не думає сходити нанівець. Які реальні шанси зірвати куш і чому лотерейний бізнес — це заробіток, перш за все, для самої лотереї? Державний монополіст «Столото «1 січня 2020 року в рамках 1316-го тиражу» російського лото» ощасливив не тільки рекордсменку надію Бартош, яка виграла 1 мільярд рублів. У цьому ж тиражі по 1 мільйону рублів виграли ще сім квитків, інформація про це розміщена на сайті компанії. Ми розповімо як столото проверить билет жилищной лотереи.

Зрозуміло, виграш мільярда — це основна подія, адже таку велику суму в лотереї в Росії ще ніхто і ніколи не вигравав. Царгород вже писав про цей унікальний випадок і інформаційному шумі, який послідував після оголошення переможця.

«Столото» виявилося в центрі справжнього інформаційного скандалу, коли ряд займалися вивченням питання джерел встановили якийсь зв’язок, яка може вказувати на нечесний характер виграшу мільярда. За однією з таких поки ще неперевірених версій, Надія Бартош могла бути пов’язана з власником «Столото» Арменом Саркісяном, який, за запевненням все тих же джерел, використовував свою далеку знайому для легального виведення рекордної суми з компанії. У» Столото » ці версії категорично спростовують і заявляють, що просто мав місце унікальний випадок.

У той же час інші сім квитків 1316-го тиражу виграли по мільйону, а потім подружжя з Московської області Євгенія і Андрій Шустрови в 372-му тиражі «Житлової лотереї» 12 січня виграли двоповерховий будинок в Підмосков’ї вартістю 15 мільйонів рублів. Всі ці події спричинили за собою зростання інтересу до лотереї, що не забарилося позначитися на попиті на лотерейні квитки. Все більшій кількості жителів Росії здається, що вони можуть зловити удачу за хвіст, раз виграшів так багато і вони реальні, як кажуть в компанії. Однак наскільки насправді великий шанс виграти? На чому заснований лотерейний бізнес і куди рухаються гроші?

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх