Кроссовая одежда

Вибрати й купити мотоекіпіровку відмінної якості від відомих і перевірених виробників ви можете, переглянувши наш каталог. Асортимент пропонованих виробів постійно розширюється, і ви обов’язково підберете необхідну екіпіровку для мотокросів за найкращою ціною. У нас найкраща Кроссовая одежда.

Що входить в мотоекіпіровку
Цей вид спецодягу складається з багатьох елементів, які ефективно виконують своє призначення. Мотоекіпіровка в сучасному варіанті – це вироби:

якісні та функціональні;
стильні та естетично привабливі;
комфортні і довговічні.
Складові елементи мотоекіпіровкі:

  1. Мотошлемы.
    Обов’язковий аксесуар для будь-якого мотоцикліста. Це важливий елемент, який забезпечує захист голови в будь-який сезон року. Є кілька різновидів мотоциклетних шоломів із захистом підборіддя, відкидним склом. Гермошлем може бути кросовий для поїздок по бездоріжжю, з козирком і посиленням в районі підборіддя. Відкриті шоломи і каски не призначені для швидкісної їзди. У нас можна купити недорого різні види даних виробів в будь-якій кольоровій гаммі.
  2. Мотокуртки.
    Це стильні аксесуари, які не тільки захищають торс водія питбайка, але і мають привабливий вигляд. Такі куртки виготовляються з натуральної товстої коров’ячої або буйволиної шкіри. Одяг дуже міцна, може оснащуватися (залежно від моделі) протиударними пластинами для захисту плечей, спини, ліктів, які легко знімаються і вставляються.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх