Космо

3 липня Українська національна лотерея (унл космолот) оголосила, що держлотерея Космолот, що належить їй, припиняє роботу з 6 липня.

«З 6 липня 2019 року припиняються договори доручення та передоручення», — підкреслили в УНЛ. У компанії попросили не приймати ставки в цій лотереї як в наземних пунктах поширення, так і на сайті cosmolot.com.ua і на інших онлайн ресурсах, що мають схожі назви

Журналісти відвідали кілька клубів 8 і 9 липня. Як повідомили адміністратори залів, Космолот як і раніше працює у них на комп’ютерах. Один з них демонстративно відкрив програму і підтвердив це. «Ми вже перейшли до МСЛ (конкурент УНЛ — Ред.)», — сказала одна з адміністраторів.

Сайт cosmolot.com.ua, як з’ясувалося, теж не припиняв роботу. Редакція зв’язалася з представником його підтримки. «Припинена робота тільки наземних клубів, але ми не маємо до них прямого відношення. Фактично ми всього лише працюємо в рамках однієї франшизи», — уточнив консультант Олексій. Він додав, що власники у наземних і онлайн-клубів різні.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх