Кондиционер

Кондиціонер-затребувана різновид кліматичної техніки, яка дозволяє створювати в приміщенні оптимальний температурний режим і підтримувати його. Сьогодні також можна купити кондиціонер з розширеним набором функцій, який очищає повітря, нормалізує його вологість, забезпечує підмішування свіжого повітря з вулиці. Кондиціонери різної потужності і конструкції активно використовуються в приміщеннях різної площі і призначення. Можна купити кондиціонер для квартири, заміського будинку, офісу, невеликого магазину або великого торгового центру, виробничого цеху, кафе, ресторану, готелю, фітнес-клубу та інших об’єктів. Найкращій варіант eacs 09hg b2.

За потужністю, повітропродуктивності, від яких залежить можливість використання на об’єктах різного призначення, кондиціонери можна розділити на 3 великі групи:

побутовий;
комерційні, або напівпромислові;
промисловий.
Побутові кондиціонери призначені переважно для житлових приміщень, а також офісів та інших дрібних комерційних об’єктів площею від 10 до 100 м2 (за умови, що висота стель в приміщеннях не перевищує 3 м). Їх потужність варіюється в діапазоні 2-10 кВт. Якщо стоїть завдання купити кондиціонер недорого, має сенс звернути увагу саме на побутові моделі.

Потужність комерційних моделей досягає 20 кВт, вони можуть використовуватися на великих об’єктах площею до 500 м2 висотою до 5 м. Найбільш потужними і продуктивними є промислові системи кондиціювання, призначені для масштабних об’єктів – виробничих, торгових, складських, спортивних – площею 500 м2 і більше, з високими стелями. Потужність таких агрегатів не менше 20 кВт, у окремих моделей перевищує 1 МВт.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх