Грузовое такси

Меблі, телевізори, побутова та комп’ютерна техніка, коробки зі всілякою домашнім начинням будуть доставлені організовано і у встановлений час.
Якщо у Вас не збереглася первісна упаковка, наші фахівці самостійно проведуть необхідні кріпильні роботи, щоб при русі автомобіля меблі не прийшла в непридатність.
Якщо буде потрібно, ми допоможемо розібрати, потім зібрати великогабаритні вироби. У нас найкраще грузовое такси.
Транспортування офісних меблів, всілякого обладнання і техніки, канцелярського приладдя та інших речей здійснюється швидко, максимально економлячи при цьому робочий час співробітників.
Крім того, керівникам не потрібно переживати про якість перевезення, так як ми гарантуємо повну відсутність матеріальних втрат.
Склади-приміщення, в яких знаходяться різні матеріальні цінності. Ми правильно підберемо модель автомобіля в залежності від обсягів і розмірів перевезених товарів, при необхідності проведемо навантаження або розвантаження цінностей, не відволікаючи працівників від виконання своєї основної роботи.
Для кого ми перевозимо
Вантажне таксі здійснить перевезення будь-якого вантажу (від сировини і запчастин до споживчих товарів) для невеликих фірм і великих компаній. Послугами компанії можуть скористатися також приватні особи.

Ми доставимо:

Покупки з торгових центрів.
Перевеземо меблі, великогабаритну побутову техніку, Будматеріали до місця зберігання, будівництва будинку або на дачу.
Вивеземо непотрібні або прийшли в непридатність речі на звалище.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх