Гостиничный чек с qr кодом

Кожен відряджений, який відправлявся з діловою поїздкою в інше місто, стикався з тим, що для компенсації витрат йому необхідно пред’явити чеки за готель. Виняток становлять ті випадки, коли компанія взяла на себе всі турботи з пошуку і бронювання житла для співробітників.

У яких випадках необхідні готельні чеки?

  • Вам невигідно проживати в готелі-вартість квартир для подобової оренди на порядок нижче, ніж оплата готельних номерів, тому у вас є непогана можливість заощадити. У нас ви знайдете для себе гостиничный чек с qr кодом.

• У вас є де зупинитися, але ви не готові відмовлятися від грошової компенсації.

  • У готелі немає місць-актуальна проблема для термінових відряджень. В такому випадку можна просто зняти квартиру або місце в хостелі, придбати чек на готель і отримати виплату.

У нашій надійності змогло переконатися безліч клієнтів, які придбали звітні документи з готелю. Гарантуємо легальну та взаємовигідну співпрацю кожному. Дані всіх клієнтів заносяться в базу діючого готелю Уфи, і, якщо ваше начальство вирішить переконатися в тому, що ви дійсно там проживали, співробітники це обов’язково підтвердять. Ми працюємо офіційно і з усіх отриманих від Клієнтів Сум платимо податки, тому ви можете не переживати про те, що будете викриті в підробці звітних чеків з готелю.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх