Гидравлика для рихтовки

В процесі ремонту автомобіля іноді необхідно підвищити фізичні зусилля. На жаль, голими руками це зробити не вдасться. Для цього використовуються спеціальні набори гідравліки для правки кузова. Такого виду ремонт виконується за допомогою цілого ряду спеціальних пристосувань та інструментів. Найчастіше вони продаються в комплекті. У складі є найважливіші деталі. У нас найкраща гидравлика для рихтовки. Однак на сьогоднішній день існує чимало додаткових деталей, які можна придбати окремо при бажанні. Такі набори використовуються для силового впливу на кузов транспорту. Головною деталлю є розтяжки. Щоб придбати якісний набір, потрібно розібратися, що ж має входити до його складу. Набори гідравліки для правки кузова купити за вигідною ціною, не виходячи з дому, з доставкою по Україні, з гарантією, можна зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині «Ключик».
Набори гідравліки в Україні з кожним роком використовують все більше і більше професіоналів і любителів. Набір для рихтування просто необхідна річ в арсеналі професійного майстра-рихтувальника.

Комплектуючі для рихтування кузова

Стяжка рихтувальна-використовується для стягування деталей. З її допомогою відновлюють більшість кузовів. Має дуже міцний механізм. Обладнання надійне і безпечне. Найчастіше використовують разом з насосом.
Комплект гідравлічних розпірок-дозволить надійно зафіксувати конструкцію. Такі Розпірки витримують навантаження до 10 тонн і запобігають різного роду перекоси.
Гідравлічний насос-створений для ручного створення тиску в робочих циліндрах. Масло для них використовується спеціальне (слабо схильне до стиснення).
У набір гідроциліндрів входять: подовжувачі різних розмірів, насадки на поршні і циліндри, перехідники, насос, шланг гідравлічний, клиноподібна головка, рифлені ударні головки, клин розподільний. Завдяки їм процес відновлення пройде швидше і простіше.
Швидкознімні перехідники-необхідні для заправки кондиціонерів. Сюди входять два клапана. Їх застосовують на лінії низького і високого тиску.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх