Букмекерська контора

Букмекерська контора відрізняється від тоталізатора тим, що є однією зі сторін парі. Букмекер оцінює ймовірність тієї чи іншої події, наприклад, перемоги конкретної футбольної команди, а клієнт букмекерської контори (за умови вгадування) отримує виграш, прямо пропорційний своїй ставці та обернено пропорційний ймовірності вищевказаного результату. При цьому успіхи одних гравців слабо впливають на виграші інших.

букмекерские конторы
У Радянському Союзі не існувало букмекерських контор. Принаймні, офіційно.
І лише з 1990-х років ставки на спорт вийшли з підпілля і почали свій ріст. Але, як завжди, вижили і існує в даний час лише деякі з них.
Наступна хвиля, що триває і понині, виникла на початку 2000-х.
Зараз для любителів відвідувати заклади, а не сидіти в інтернеті, доступна велика кількість пунктів прийому ставок (ППС), часто поєднаних зі спорт-барами та ресторанами. Найбільша кількість офлайн-закладів букмекерських контор знаходиться в Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону і Казані.
Гемблінг в словахСпецификой РФ є практично 100%-ая орієнтованість на результати спортивних змагань, але починають проявлятися неспортивні напрямки та спортивні ринки, але з неспортивными характеристиками (погода, призначення тренерів, перехід гравців).

З точки зору захисту беттора, різниця в конторах стерта завдяки створенню ЦУПИС. Однак, якщо Вам потрібна найкраща букмекерська контора в інтернеті зі списку дозволених в Росії, вам доведеться пограти на більшості з них. Але тільки з метою вибору найбільш підходящих Вам ресурсів. Часто букмекерські контори підходять до дизайну сайтів та інструментів діаметрально протилежно і буде потрібно якийсь час, щоб зробити рейтинг топ-10 «кращих» для себе. Пріоритети по лініях і ринках розлучаться самі по собі в міру знайомства з сайтами.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх