Бой

Ставки на ММА приймаються у всіх букмекерських конторах, яких досить багато на сьогоднішній день. Причому ви можете перевірити свій прогноз як в офісі однієї з компаній, так і в режимі реального часу за допомогою інтернету. Даний вид спорту має досить багато своїх особливостей і прищепив при укладанні парі. Розглянемо їх більш детально. У нас найкращі ставки на бой.

Скорочення ММА походить від англійського виразу Mixed Martial Arts, в перекладі яке позначає «змішані бойові мистецтва» або «бої без правил». Другий варіант назви в Росії зустрічається набагато частіше.

Це» кривавий » вид спорту, заборонений в ряді держав, наприклад, у Франції. А ось в Німеччині, Великобританії та Австрії ММА є розвиваються видом спортивних змагань.

У Росії «бої без правил» були визнані офіційним спортом тільки в 2012 році. З тих пір і ставки на даний вид спорту також можна здійснювати на законній підставі.

Самі бої можуть проходити як на звичному рингу, так і в клітці. Причому другий варіант набагато видовищніше. А увага букмекерів прикута до кожного поєдинку, так як такий вид змішаних боїв рідко закінчується нічиєю. Лінії змішаних боїв не надто широкі. У них не зустрінеш близько сотні результатів, як у баскетболі. Виділяють кілька варіантів ставок на ММА:на перемогу. Вона йде на певного бійця, причому не має значення, яким способом він здобув першість. Ставок на нічию не буває, навіть якщо бій закінчиться рівним рахунком, чого практично не буває, букмекерська контора зробить повернення вкладених коштів.

На перемогу в конкретному раунді.
Дострокова перемога. Не береться до уваги закінчення бою за рішенням суддів. Дострокова першість — це дискваліфікація учасника, який використовував заборонений прийом або при технічному нокауті.
Час бою. Приймаються ставки на загальну кількість раундів, з яким завершиться поєдинок. Зазвичай враховуються тільки повністю завершені.
Точний підсумок. Прогноз на метод перемоги-нокаут або технічна поразка, а також дискваліфікація або суддівське рішення.
Інші варіанти. Можуть зустрітися ставки на парний або непарний переможний раунд, на групу раундів і т. д.
Загальний вибір ставок не настільки великий, як в інших видах спорту. Щоб не програти, слід правильно проводити аналіз фізичної підготовленості бійця і загальну інформацію про нього, а також дивитися на особливості самих ставок.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх