Беговел

Беговел-являє собою велосипед без педалей. Він стане відмінним варіантом для дитини, адже з ним легко навчитися тримати рівновагу і рулити. У нас найкращій беговел спб.

У нашому інтернет-магазині Samokat.ua ви можете вибрати, порівняти і купити багато різних беговелов. На сайті представлені беговели для дітей кращих світових виробників: Yedoo, Puky, Mars та ін.

Крім велобігу інтернет-магазин Samokat.ua займається продажем і консультаціями з вибору самокатів, роликів, скейтів та інших товарів для активного сімейного відпочинку, фітнесу, спорту і туризму.

Що це таке беговел?

Самокат беговел-це фактично модифікація сучасних самокатів, які знову завойовують популярність серед дітвори і підлітків. Відмінність дитячих велобігів в тому, що цей транспортний засіб має великі колеса і конструкцію ще схожу на велосипед.

У деякому роді це Велосипед дитячий без педалей. Сидячи, дитина відштовхується від землі двома ногами одночасно або по черзі. Саме так приводиться в рух даний транспорт.

Дитячий беговел набагато менше, ніж велосипед, тому вага його також менше. Дитині і батькам не потрібно буде перепрацьовувати, піднімаючи важку техніку.

Переваги покупки велосипеда беговела або велобега

Цей тип індивідуального дитячого транспортного засобу має такі переваги:

Він менш травмоопасен. Ви можете бути спокійні, що коліна, руки (та й сама дитина) залишаться без пошкоджень.

Легше навчитися. Їзда на такому транспорті не вимагає великих навичок. Дитина швидко вчиться і освоює беспедальний велосипед дитячий.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх