Adidas Yeezy Boost 350

Початок 2013 року ознаменувався для Каньє Уеста розривом спільної роботи з Nike. Але репер, вже впевнено відчував себе в якості дизайнера, швидко підписав новий контракт з німецькою компанією adidas і почав розробляти перші кросівки YEEZY Boost Kanye West.

Через нетривалий час Каньє помітили у спільній роботі з Ніком Голуеєм над кросівками купить изи буст 350. У віце-президента німецької компанії вже був успішний досвід колаборацій adidas разом з Йоджі Ямамото і Рафом Сімонсом. Поступово в інтернеті почали з’являтися фотографії знаменитого репера і дизайнера в Китаї і чутки про майбутній випуск нової лінійки adidas YEEZY.

Перші кросівки від Каньє побачили світ на початку 2015 року. Видатним досягненням колекції експерти визнали модель adidas Easy Boost 750 в сірій кольоровій гамі. З цього моменту колаборація активно росла, розвивалася і розширювалася. Стартував запуск жіночої та чоловічої лінії одягу, прикрас, аксесуарів, дифузійної продукції Calabasas. З’явилися молодіжні моделі кросівок adidas YEEZY Boost 350, 350v2 і 950 серії.

Де купити найкращі кросівки від Кані Уеста і бренду adidas?

В Україні нові моделі кросівок adidas YEEZY Boost ви знайдете на відомому мультибрендовому майданчику SneakerStudio. Керівництво компанії проводить ретельну селекційну роботу і відбирає для шанувальників якісного взуття тільки оригінальні моделі. Покупки доступні не тільки онлайн, але і оффлайн, в салонах з оригінальним інтер’єром, де є можливість поспілкуватися з однодумцями і переконатися в якості кросівок Каньє Уеста YEEZY Boost своїми очима.

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх