Детский спортивный комплекс от производителя

Ми виробляємо і реалізуємо шведські стінки, гладіаторські сітки, дитячі спортивні куточки і дитячі спортивні комплекси, а також різних додаткові елементи до них. У нас найкращій детский спортивный комплекс от производителя.

Незважаючи на те, що перша шведська стінка з’явилася ще в далекому 1813 році, дитячий спортивний куточок або дитячий спортивний комплекс, виконані на основі шведської стінки, актуальні по сьогоднішній день. Найбільшою популярністю ці спортивні снаряди користуються у дітвори. Сніг чи за вікном, або йде дощ-дітям це не важливо, їм постійно потрібно вихлюпувати свою енергію, де то лазити, стрибати і грати!

Вся продукція компанії адаптована саме для використання її нашими маленькими непосидами. Наприклад, шведська стінка отримала додаткову поперечину, і, як підсумок, зменшену відстань між ними, що дозволяє навіть маленьким непосидам з легкістю підійматися на стіночку. Діаметр же перекладин в 35 мм, яким комплектується шведська стінка або дитячий спортивний комплекс, однаково зручні як для крихітної ручки піврічної дитини, так і для руки підростаючого п’ятнадцятирічного спортсмена. Наші дитячі спортивні комплекси можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, займають мало місця і найголовніше, що це не тільки універсальні, функціональні тренажери — це завжди найулюбленіше і відвідуване Вашим малюком місце!

Якщо у Вас виникають питання або проблеми з вибором, ви хочете щось поміняти в комплектації спортивного куточка, у вас є задумка індивідуального замовлення — не соромлячись звертайтеся до наших співробітників, вони проконсультують, підкажуть і дадуть відповідь на всі ваші запитання!

kolibrius

Добавить комментарий

Наверх